LAS VEGAS BALAYI PAKETİ

ESNEK TUR AVANTAJIYLA

Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın

Esnek tur avantajıyla 365 gün boyunca kesin hareketli konaklayacağınız otelden, tercih ettiğiniz hava yoluna, transfer, rehberlik hizmetleri, gideceğiniz destinasyondaki günübirlik turları dahil ederek hayalinizdeki aşk rotanızı tasarlayabilirsiniz.

AŞK ROTANIZI OLUŞTURMAYA ÇOK AZ KALDI

Kalmak İstediğiniz Oteli Seçin

Amerika’ya turistik seyahatlerde Türk vatandaşlarına vize uygulaması varmıdır?
Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir.Türk vatandaşlarının vize alması gerekmektedir.Las Vegas’da Nereye Gidilir?
Las Vegas’da gezilmesi gereken birçok mekân ve görülmesi gereken sayısız etkinlik bulunmaktadır. Amerika'nın ünlü balayı bölgelerinden bir tanesi olan Las Vegas’ta gezilecek yerler aşağıda sıralanmıştır: • Paris Las Vegas: Las Vegas balayı bölgelerinin en başında gelen Paris Las Vegas, kentin en romantik yeri olarak nitelendirilmektedir. Paris temasıyla inşa edilen bölgede, oteller ve gezme yerleri bulunmaktadır. • The Venetian Las Vegas: İtalyan kültürü ve Venedik temasının hâkim olduğu The Venetian Las Vegas, Nevada bölgesinde yer almaktadır. Yapay havuzların üzerinde gerçekleştirilen kano seyahatleri, ışık gösterileri, el boyaması mermer tavan freskleri ve eğlence merkezleriyle “5 Elmas” ödülüne layık görülen The Venetian Las Vegas, şehre giden herkesin ziyaret etmesi gereken yerlerden bir tanesidir. • Bellagio Las Vegas: Las Vegas tur fiyatlarını üst seviyeye çeken otellerden bir tanesi olan Ballagio Las Vegas, bölgedeki en meşhur otel komplekslerinden bir tanesidir. Kumar makineleri ve farklı kumar çeşitleriyle nam salmış otelde, birbirinden farklı eğlence gösterileri de düzenlenmektedir. • Fremont Street Experience: The Strip gibi eğlencenin odak merkezlerinden bir tanesi olan Fremont Street Experience, kentin en fazla eğlence merkezlerinin toplandığı bölge olarak adlandırılmaktadır. Alıveriş merkezi ve eğlence kompleksi olarak kurulmuş Fremont Street Experience, Las Vegas Bulvarından 5 blok arkada inşa edilmiştir. • The Strip: Las Vegas'ın etkileyici atmosferine dahil olmak isteyen kişiler, doğrudan gitmeleri gereken yerlerden bir tanesi de The Strip’tir. Kurulmuş kentin içerisinde, 7 km uzunluğunda dev bir bulvar, dünyaca ünlü kumarhaneler ve dünyanın en büyük otelleri yer almaktadır.Las Vegas’da Ne Yapılır?
Las Vegas, Amerika Mojave Çölünün tam ortasında inşa edilmiş, devasa bir kenttir. Kentin çöl iklimine sahip olması, doğal güzelliklerinin de çöl ortamında yer almasına yol açmıştır. Las Vegas balayı otellerinin hedefi olan bu doğal güzellikler, kenti ziyaret herkesin görmesi gereken yerler arasındadır. Las Vegas'ın doğal güzellikleri şu şekilde ele alınmaktadır: • Mead Gölü: ABD’nin en büyük yapay gölü olan Mead Gölü, etkileyici boyutu ve gösterişli görünümüyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Las Vesas Stript bölgesinin 40 km güneyinde yer alan göl, su sporları ve doğa yürüyüşleri amacıyla kullanılmaktadır. • Grand Canyon National Park: Çölün ortasında yer alan büyük kanyon, helikopter turları ya da yürüyüş turlarıyla ziyaret edilmektedir. Toplam uzunluğu 446 km olan kanyonun kuzey ve güney yamaçları birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Kanyonun güney yamacında yürüyüşler be geziler yapılırken, kuzey yamacının tehlikeli dağ tırmanışlarda kullanılmasına izin verilmektedir.Las Vegas’dan Ne Alınır?
Şehrin en popüler outlet alışveriş merkezleri, The Belz Factory Outlet ve Las Vegas Premium Outlets'dir.

Las Vegas’da Ne Yenir?
Dünya mutfağının en güzel lezzetlerini Las Vegas’ta bulacaksınız. Ayrıca etli ve sebzeli yemeklerden Piccadillo, Oreo tatlısı, Cheesecake ve yumurta salatası tadına bakabileceğiniz en güzel ürünlerdir. • El Dorado Cantina: Meksika yemeklerinin yer aldığı restoran, Fajita ve kızartılmış dondurmasıyla ünlüdür. • Kyara Japanese Tapas: Klasik Japon mutfağının yer aldığı restoranda, uygun fiyatlı Japon menüleri bulunmaktadır. • Flippin Good Bugers & Shakers: Amerika'nın en iyi hamburger restoranlarından bir tanesidir.

Las Vegas’a Ne Zaman Gidilir?
Las Vegas tur fiyatları, bölgenin hava durumuna göre değişiklik göstermektedir. Çöl iklimine sahip olan Las Vegas, yazları oldukça sıcak ve kurak bir havaya sahiptir. Las Vegas'ın hava durumu, kışları daha ılıman bir iklimin hâkim olduğunu göstermektedir. Las Vegas'a gidilecek en güzel dönem, ilk bahar, sonbahar ve kış mevsimleridir.Las Vegas’da Eğlence ve Gece Hayatı
Las Vegas eğlencenin adresidir. Sadece eğlence amaçlı ve gece hayatının keyfini çıkarmak isteyenlerin uğradıkları noktaların başındadır. Las Vegas casinoları tabi ki eğlencenin ilk adresidir. Bunun dışında barlar, diskolar ve gece kulüpleri ile isminden en çok bahsedilen Amerika şehridir. Las Vegas kumarhaneleri ve merak edilenleri ile turist çeken noktaların başında gelirken, gelen turistin bir kez daha ziyaret etmek isteyeceği noktadır.

-Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.

-Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, cıkış saatleri 12:00 dır.

-Türkiye çıkışlı uçakların genelinde bagaj ağırlığı 20 Kg dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek olan ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek olan ülkede iç hat uçuşu bulunuyorsa, bu iç hat uçuşunda valiz ağırlığı 10 kg ila 15 Kg’a kadar düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlıklarında müşteriden tahsil edilecek ekstra ücret kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup askrotalari.com sorumluluğunda değildir.

-Hatalı bilgilerden oluşacak biletlerin iptal ve değişiklik ceza bedelleri müşteriden tahsil edilmekte olup askrotalari.com sorumluluğunda değildir.

-Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 aylık geçerlilik süresine sahip olması gerekmektedir. 6 aydan az geçerlilik süresi olan bir pasaportla seyahat eden müşterilerimiz seyahat ettikleri ülkenin pasaport polisleri tarafınca ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

-Yeşil pasaport (kamu çalışanı) sahiplerinin ıslak imzalı ve "yurtdışına çıkışında sakınca yoktur" ibareli belgeyi çalıştığı kurumdan tedarik etmesi gerekmektedir. Ayrıca ebeveyn sayesinde yeşil pasaport kullanımına hak kazanan öğrenciler için de hak kazandıran kişinin ilgili müdürlükten yurtdışına çıkışında bir engel olmadığını belirten bir yazı gerek​mektedir.​

-Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını GSM operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.

-Tur satın alındıktan sonra iptal veya değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

-Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Uçuş saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Askrotalari.com Havayolları ile müşterilerımız arasında aracı konumdadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, saat yada gün değişikliği, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan askrotalari.com sorumlu tutulamaz.

-Bazı havayollarında catering hizmetleri ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir. Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan askrotalari.com sorumlu değildir.

-Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax) tur fiyatlarına dahil değildir, ülkenin belirlemiş olduğu kurallar gereği direkt otele ödenmektedir.

Copyrights © 2018 Aşk Rotaları. Tüm Hakları Saklıdır.