SAİNT VİNCENT VE GRENADINLER BALAYI PAKETİ

ESNEK TUR AVANTAJIYLA

Kendi turunuzu kendiniz tasarlayın

Esnek tur avantajıyla 365 gün boyunca kesin hareketli konaklayacağınız otelden, tercih ettiğiniz hava yoluna, transfer, rehberlik hizmetleri, gideceğiniz destinasyondaki günübirlik turları dahil ederek hayalinizdeki aşk rotanızı tasarlayabilirsiniz.

AŞK ROTANIZI OLUŞTURMAYA ÇOK AZ KALDI

Kalmak İstediğiniz Oteli Seçin

Mandarin Oriental, Canouan

  • Carenage Bay, VC0450 Canouan, St. Vincent & Grenadinler –

SAİNT VİNCENT VE GRENADINLER için Türk vatandaşlarına vize uygulaması varmıdır?
Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir.Türk vatandaşlarının vize alması gerekmektedir.SAİNT VİNCENT VE GRENADINLER’den’de Nereye Gidilir?
 George’s Cathedral  Mary’s Cathedral of the Assumption  Kingstown Methodist Church  Fort Charlotte  Botanical Gardens  Rawacou Recreation Park  Market Square’de Ne Yapılır?
Ülkenin her adası ayrı bir doğa harikası, bu adaların hepsini gezemeseniz bile, bir helikopter turuna çıkmanızı öneririz. Eğer yerlilerin kültürünü yakından tanımak, doğayla olduğu kadar tarihle de haşır neşir olmak istiyorsanız Saint Vincent ve Grenadinler’e başkentlik yapan Kingstown’a gitmenizi öneririz.SAİNT VİNCENT VE GRENADINLER’den Ne Alınır?
Ülkenin başkenti Kingstown’ın pazar alanları, yerliler tarafından el emeğiyle üretilen hediyelik eşyaları sizlere sunuyor. Bunun dışında, bu pazar alanlarında taze sebze ve hiç tatmadığınız tropikal meyvelerle karşılaşmanız da olası.

SAİNT VİNCENT VE GRENADINLER’de Ne Yenir?
Avrupa mutfağından etkiler görülür. Ada ülkesi olmasından dolayı deniz mahsulleri çok tüketilmektedir. Pilav ve fasulyenin önemi büyüktür. Ülkede yetişen muzların dünyanın en lezzetli muzları olduğu söylenmektedir. En çok tüketilen içki romdur.

SAİNT VİNCENT VE GRENADINLER’e Ne Zaman Gidilir?
 Saint Vincent ve Grenadinler Adaları volkanik yerleşim birimleridir bunun yanında kasırgalar da sıklıkla görülür.  Temmuz ve ekim ayları kasırga dönemi olarak adlandırılır. Ülkeyi ziyaret etmek için en uygun aylar ise ocak, şubat ve mart aylarıdır.SAİNT VİNCENT VE GRENADINLER’de Eğlence ve Gece Hayatı
Ülkede çok eğlenebileceğinizi söylemek mümkün. Gerek gece hayatı, gerek karnavalları, gerekse doğanın size vermiş olduğu imkanlar sayesinde hiç sıkılmayacaksınız. Eğer tatil planlarınızı temmuz ayına yaparsanız ülkenin meşhur festivali Carnival de Vincy Mas’i kesinlikle kaçırmamanızı öneririz. Kingstown’un renkli ve eğlenceli gece hayatının tadına bakmak isterseniz Bush Pub, daha sakin bir gece geçirmek isterseniz de Flow Wine Bar sizi bekliyor. Dalış, doğa turları gibi aktiviteler de eğlenceli ve verimli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

-Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.

-Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, cıkış saatleri 12:00 dır.

-Türkiye çıkışlı uçakların genelinde bagaj ağırlığı 20 Kg dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek olan ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek olan ülkede iç hat uçuşu bulunuyorsa, bu iç hat uçuşunda valiz ağırlığı 10 kg ila 15 Kg’a kadar düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlıklarında müşteriden tahsil edilecek ekstra ücret kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup askrotalari.com sorumluluğunda değildir.

-Hatalı bilgilerden oluşacak biletlerin iptal ve değişiklik ceza bedelleri müşteriden tahsil edilmekte olup askrotalari.com sorumluluğunda değildir.

-Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 aylık geçerlilik süresine sahip olması gerekmektedir. 6 aydan az geçerlilik süresi olan bir pasaportla seyahat eden müşterilerimiz seyahat ettikleri ülkenin pasaport polisleri tarafınca ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

-Yeşil pasaport (kamu çalışanı) sahiplerinin ıslak imzalı ve "yurtdışına çıkışında sakınca yoktur" ibareli belgeyi çalıştığı kurumdan tedarik etmesi gerekmektedir. Ayrıca ebeveyn sayesinde yeşil pasaport kullanımına hak kazanan öğrenciler için de hak kazandıran kişinin ilgili müdürlükten yurtdışına çıkışında bir engel olmadığını belirten bir yazı gerek​mektedir.​

-Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını GSM operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.

-Tur satın alındıktan sonra iptal veya değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

-Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Uçuş saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Askrotalari.com Havayolları ile müşterilerımız arasında aracı konumdadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, saat yada gün değişikliği, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan askrotalari.com sorumlu tutulamaz.

-Bazı havayollarında catering hizmetleri ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir. Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan askrotalari.com sorumlu değildir.

-Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax) tur fiyatlarına dahil değildir, ülkenin belirlemiş olduğu kurallar gereği direkt otele ödenmektedir.

Copyrights © 2018 Aşk Rotaları. Tüm Hakları Saklıdır.