Yeni Evliler İçin Balayı Turları Neden Önemli ?

 

​Balayı turları veya tatilleri çiçeği burnunda çiftlerin nikah sonrası stresten kurtulmalarını sağlar.

​Zira söz, nişan, nikah, düğün gibi organizasyonların merkezinde çift varmış gibi görünse de gerçekte misafirler için düzenlenirler. Hal böyle olunca; çiftin nihayet kendine ait anları yaşayabileceği dönem, balayı dönemidir.

​Bu sebeple çiftlerin planlarken yüzünü güldüren tek organizasyon balayı turları ve tatillerdir. Çiftlerin bedenen ve ruhen yenilenmesi için balayı gibi bir tatil ihtiyaçtır. Yani balayı turları bir bakıma çiftin mental sağlığını geri kazanmasına da yardımcı olur. Düşünsenize, sadece 3-4 saat sürecek bir düğün için aylarca planlar, ayarlamalar, düzenlemeler yapılıyor. Sırf misafirler memnun olabilsin diye. Sadece bu stresten bile biraz uzaklaşmak, her çifte iyi gelir.


​Ayrıca hayatınızda (genelde) bir kere yaşadığınız bir dönemdir, balayı. Bu nedenle balayı turları için planlar yaparken, bu tek seferlik tecrübeyi en iyi şekilde değerlendirecek seçimler yapmak gerekir. Neticede başkalarını eğlendirmek için yapılan düğünlere bile binlerce lira harcarken, kendinize ait bu özel dönem için masraftan kaçınmak biraz saçma olabilir.


Evliliğe Mutlu Bir Başlangıç
​Balayı turları ya da farklı balayı organizasyonlarında ömür boyu sürecek birlikteliğe dair ilk anılarınız başlar. Ayrıca birbirinizi tanımaya da ilk olarak balayı sürecinde başlarsınız. Evli bir çift olarak birlikte geçirdiğiniz ilk özel anları gözlerden uzak, konforlu ve size özel bir ortamda yaşama şansı yakalarsınız.
​Kısacası herkes gibi siz de çift olarak hayatınızın bu döneminde özel hissetmeye layıksınız. Kimilerine göre “gereksiz” bir gelenek gibi görünse de balayı, -adı üstünde- evliliğin en tatlı dönemidir. Hem kendiniz hem de sevdiğiniz kişiyi en çok memnun edeceğini düşündüğünüz balayı tatiline çıkmakta tereddüt etmeyin. İkiniz de bunu çoktan hak ettiniz!

 

Önerilen Turlar

Esnek Tur
 • 3000 USD
  2290 USD
  ' den başlayan
Esnek Tur
 • 3200 USD
  990 USD
  ' den başlayan
Esnek Tur
 • 1600 USD
  900 USD
  ' den başlayan
Esnek Tur
 • 1600 EUR
  1000 EUR
  ' den başlayan
Esnek Tur
 • 4000 TL
  2900 TL
  ' den başlayan

Copyrights © 2018 Aşk Rotaları. Tüm Hakları Saklıdır.